Zemūdens Tehniskie Darbi

Zemūdens Tehniskie Darbi - SIA "EPRONS" veic iekšzemes/piekrastes un atklātas jūras komerciālo ūdenslīdēju pakalpojumus līdz 50 metru dziļumam, nodrošina pakalpojumus ar zemūdens tālvadības aparātu ( ZTA ) palīdzību līdz 400 metru dziļumam un augstās kvalitātes zemūdens skenēšanas servisu.

Uzņēmumam uzkrāta liela pieredze zemūdens objektu apsekošanai, betonēšanai, metināšanas un griešanas darbiem, grunts erozijas darbiem, metāla konstrukciju uzstādīšanas un nojaukšanas darbiem, hidrotehnisko būvju un akvatorijas attīrīšanas no dažādiem priekšmetiem, blīvēšanas, urbšanas un tml. darbiem. Hidroelektrostacijas (HES) un ostas uzturēšanas un remonta darbiem, kā arī zemūdens tehniskiem darbiem, saistītiem ar laivu un kuģu zemūdens daļas apsekošanu, remontu un tīrīšanu; avāriju-glābšanas darbiem; nogrimušu priekšmetu meklēšanu, izcelšanu no ūdens un tml.

SIA “EPRONS” rīcībā ir speciālā tehnika, transports, aprīkojums un iekārtas, kas tai ļauj pildīt plašu zemūdens tehnisko darbu spektru augstā kvalitātē.

SIA “EPRONS” ir ievesta un DNV GL Latvija sertificēta kvalitātes vadības sistēma saskaņā ar ISO 9001: 2008 standartu. Mēs turpinām koncentrēties uz uzlabojumiem un veiktspēju. Pievēršot uzmanību servisa uzlabošanai, izmantojot neatbilstības īsziņas, pavadām kampaņu par savstarpējām attiecībām, tāpat  revīzijas.

Drošība
Mēs izmantojam jaunākās iekārtas un ekipējumu zemūdens tehnisko darbu nozarē, lai nodrošinātu darbību drošā veidā.

Kvalitātes politika
Augsta kvalitāte, saprātīgas cenas un laicīgi  izpildītie pakalpojumi = klienta apmierinātība.