ROV Ražošana

Latvijas uzņēmums "Eprons ROV" ražo  sērijas un speciālus pasūtītus zemūdens talvādības aparātus (ZTA).    

 

Mums ir vairāk nekā 10 - gadīga inženierijas pieredze izstrādāšanā, ražošanā un zemūdens tehniskajos darbos ar ZTA nodrošināšanā. Pašlaik mēs projektējam un ražojam ZTA zemūdens tehnoloģijas profesionālam tirgum, galvenokārt, zemūdens pētījumiem, apsekošanai un glābšanas uzdevumu aplūkošanai.

 

Zemūdens aparāts viegli iekļūst grūti pieejamās vietās un līdz ar filmēšanu veic dažādus vides parametru mērījumus tiešā apskatāmā objekta tuvumā. Galvenie ieguvumi ir sistēmas mazs svars, kas dod labu mobilitāti. ZTA modeļi pieejami ar darba dziļumu līdz 400 metriem un kabeļu garumu līdz 1200 metriem, kas dod iespēju darboties grūti pieejamās vietās. ZTA ar papildaprīkojumu: manipulatoru un sonaru izmantojums ievērojami samazina meklēšanas-glābšanas darbu ilgumu, sniedz iespēju novērot objektu neierobežotu laiku, veicot maksimāli rūpīgu apskati.

 

Lielā dziļumā vai īpaši grūtos zemūdens apstākļos cilvēka fizioloģiskās un psiholoģiskās iespējas ir ierobežotas. Izmantojot zemūdens aparātu, samazinās risks, kuram ūdenslīdējs ir pakļauts, paaugstinās zemūdens darbu drošība un efektivitāte.

 

ZTA elektronikas un mehānikas detaļas ir ražoti mūsu rūpniecības nodaļā un sastāv no mūsdienīgiem industriāliem komponentiem. Katram ZTA mezglam ir personīga individualitāte, un katrs zemūdens aparāts iziet dažas testēšanas etapus. Tas viss nodrošina ZTA drošību augstā līmenī.

 

ZTA nepieprasa speciālu apkalpošanu. Nav nekādas nepieciešamības mainīt eļļu. Visa sistēma sastāv no trim daļām - zemūdens aparāts, spole ar kabeli un vadības pults, no kuras tiek kontrolētas visas ZTA funkcijas.