Mūsu Klienti

logo_lattelecom LATTELECOM

LatvenergoLATVENERGO

Latvijas_gazeLATVIJAS GĀZE

Latvijas_TiltiLATVIJAS TILTI

BMGS AS BMGS

LATVIJAS ENERGOCELTNIEKS

tilts-logoTILTS

RĪGAS ŪDENS

GT Corporation

SIA “GT L“(Latvija)

‘’GETELIT UAB’’ (Lietuva)

AS ‘’GTProject’’ (Estonija)

Dredging International N.V.

Latvian branch (D.E.M.E Group) (Beļģija)

Aqua Rov Service AS (Norvēģija)

Bolderājas kuģu remonta rūpnīca (Latvija)

"Garant" kuģu remonta kompānija (Lietuva)

“Port Zone SL” (Ispanija)

 Aqua Mont Services (Serbija)

Rīgas  ostas pārvalde (Latvija)

Rojas ostas pārvalde (Latvija)

Salacgrīvas ostas pārvalde (Latvija)

AS ‘’BMGS’’  (Latvija)

Galvenie SIA “EPRONS” pasūtītāji ir AS ”LATVIJAS GĀZE”, AS "BMGS", SIA ”LATTELECOM”, VAS ”LATVENERGO”, AS "LATVIJAS TILTI", SIA ”LATROSTRANS”, SIA ”TILTS”, ”GT CORPORATION SE”, SIA ”LATVIJAS ENERGO CELTNIEKS”, BOLDERAJAS KUĢU REMONTA RŪPNĪCA un citi.

SIA “EPRONS” ir liela darbu pieredze kā Latvijas Republikas teritorijā, tā arī ārpus Latvijas teritorijas: Butinga un Klaipedas osta (Lietuva), Tallina osta (Igaunija), Primorska osta (Krievija). Darbi tika veikti arī Lielbritānijā, Norvēģijā, Malaizijā, Spānijā un Albānijā.

Ražošanas darbības procesā SIA “EPRONS” uztur ciešas partnerattiecības ar dažam Latvijas Republikas uzņēmumiem. Sarežģīto tehnisko jautājumu risinājumiem mūsu uzņēmumu atbalsta: ZPĢC ”UNIKONE”, SIA ”HT KONSALTINGS”, SIA ”JŪRAS PROJEKTS”, AS ”SILTUMELEKTROPROJEKTS”, SIA ”KOGRA”, SIA ”RUMBA” .

Uzņēmumam uzkrāta liela pieredze zemūdens objektu apsekošanai, betonēšanai, metināšanas un griešanas darbiem, grunts erozijas darbiem, metāla konstrukciju uzstādīšanas un nojaukšanas darbiem, hidrotehnisko būvju un akvatorijas attīrīšanas no dažādiem priekšmetiem, blīvēšanas, urbšanas un tml. darbiem. Hidroelektrostacijas (HES) un ostas uzturēšanas un remonta darbiem, kā arī zemūdens darbiem, saistītiem ar laivu un kuģu zemūdens daļas apsekošanu, remontu un tīrīšanu; avāriju-glābšanas darbiem; nogrimušu priekšmetu meklēšanu, izcelšanu no ūdens un tml.