Video mikšeri

Vadības bloki

LYYN T38 ir jūsu problēmas portatīvs atrisinājums sliktajos redzamības apstākļos: miglā, dūmaka, dūmi, putekļi, lietus, zemai apgaismotībai, zemūdens apstākļos un t.t.

LYYN T38 ™ īsts spēks ir, ka redzamības uzlabojums notiek reālā laika režīmā, video – straumju taisnēterī. Un jūs varat izmantot saglabātus materiālus. Izmantojiet LYYN T38™, lai palielinātu uzraudzību no kameras uz video drošības sistēmu. Vai palielināt videolenti atgrieztajā kamerā ofisā pēc dažiem pētījumiem. Vai visur, kur Jums ir jāredz vairāk ar video.

LYYN Inside™ C analoga video PAL/NTS risināšanai. Katra video struktūra ir optimizēta kontrastu un krāsu spektra, lai padarītu to par "dabīgu" cilvēka acu uztveršanai.

Ar kameru var būt noņemti pat visnenozīmīgie krāsas un objektu formu nianses. Un viss tas ir izdarīts reāla laika režīmā.

LYYN HAWK SYSTEM - Viens skatītājs - Daudz kameru. Uzstādot LYYN HAWK SYSTEM kopā ar videoslēdzēju iespējams pielikt pie veselās sistēmas LYYN .Operators var izvēlēties un pārslēgt jebkādu kameru no vadības bloka, nodroāšinot lyynification™ visur, kur tas ir nepieciešams.